Producenci

Promocje





Centralka JRC RADAR CX SET 3+1 Centralka JRC RADAR CX SET 3+1 699,99 zł 780,00 zł


Kombinezon GST TRAPER *M* Kombinezon GST TRAPER *M* 799,99 zł 845,00 zł

Kombinezon GST TRAPER *L* Kombinezon GST TRAPER *L*  799,99 zł 845,00 zł



Silnik Elektryczny RHINO BLX 70 2KM Silnik Elektryczny RHINO BLX 70 2KM 1 750,00 zł 1 890,00 zł



















Kombinezon GST TRAPER *XXL* Kombinezon GST TRAPER *XXL* 799,99 zł 845,00 zł

rob-tar2020

Sygnalizator z CentralkąPrologic Unit Alarms LED 3+1

Sygnalizatory Brań
765
PLN
Sygnalizator z CentralkąPrologic Unit Alarms LED 3+1
Sygnalizator z CentralkąPrologic Unit Alarms LED 3+1
out_of_stock
Availability:
Niedostępny
Cena: 765,00 zł
Cena netto: 621,95 zł
szt. You earn 70 points [?]
Evaluation:
(Your score: 5)
Kod produktu:

45710

Manufacturer:
PROLOGIC

Sygnalizator z Centralką Prologic Unit Alarms LED 3+1

 

Zdalne czujniki brań stają się standardem dla większości wędkarzy w dzisiejszych czasach, lecz niestety zdecydowana większość z nich jest poza finansowym zasięgiem przeciętnego wędkarza przy cenach sięgających nawet 500zł za każdy z czujników plus kolejne 500zł za odbiornik. Biorąc te czynniki pod uwagę firma Prologic podjęła wyzwanie, aby stworzyć zestaw bogaty we wszystkie funkcje, ale który będzie kosztował mniej niż podobny zestaw innego producenta.

Zestaw 3+1 posiada wszystkie podstawowe funkcje, które są też dostępne w innych tego typu czujnikach, ale ma też kilka unikatowych funkcji, które każdy wędkarz uzna za bardzo użyteczne podczas każdej zasiadki.

Czujniki - Jedne z najmniejszych dostępnych na rynku czujników z wbudowanym głośnikiem, regulacją tonu oraz głośności. Czujnik ten wyposażony jest również w wyjście, pod które można podłączyć swingera. Uszy oraz tylny dekielek pokryte są gumą antypoślizgową, co zapobiega przesuwaniu się wędki do przodu podczas mocnego brania, uszy są na tyle głębokie, aby powstrzymać nawet przy bardzo mocnych braniach wędkę przed wyskoczeniem z czujnika. Czujniki te w odróżnieniu od innych nie posiadają kolorowych diod sygnalizujących branie, ale białe w każdym z czujników, które równocześnie podświetlają rolkę czujnika brania, zastosowano za to kolorowe pryzmaty, aby odróżnić czujniki pomiędzy sobą, producent w zestawie dodaje 4 zapasowe rolki każdego koloru. Producent twierdzi, że przy najczulszym typie rolki z poczwórnym magnesem, tak niewielki ruch jak 5mm żyłki wystarczy, aby wyzwolić alarm, idąc dalej rolki z podwójnym magnesem wyzwala ruch 10mm, a rolki z pojedynczym magnesem ruch rzędu 20mm. Rolki są bardzo proste w wymianie, do zestawu dołączony jest nawet śrubokręt, aby uczynić to jeszcze łatwiejszym, wymiana polega wyłącznie na odkręceniu i przykręceniu śrubki przytrzymującej rolkę, proces wymiany nie potrwa, zatem dłużej niż 60 sekund nawet z mokrymi i zziębniętymi rękami. Zamiast standardowych pokręteł do regulacji głośności oraz tonu zastosowano pojedyncze przyciski, które przełączają cyklicznie głośność oraz ton, Prologic podaje, iż przy wysokich tonach poziom dźwięku sięga 80dB, a więc więcej niż wystarczająco, aby obudzić nawet najbardziej zaspanego wędkarza z jego drzemki. Czujniki wymagają jednej baterii typu 4LR44/4A76 6V, które zapewnią pracę czujników na bardzo długo.

Odbiornik - to właśnie tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa, pierwszą rzeczą, której nie sposób zauważyć to rozmiar odbiornika, jest niewiele większy od baterii (2x AAA), które go zasilają. Jego małe rozmiary wcale nie oznaczają braku jakichkolwiek funkcji, a wręcz jest ich mnóstwo. Na górze przedniej części zauważyć można 4 podwójne rzędy diod LED, górny rząd pokazuje standardowe branie, a dolny rząd ma bardzo unikatową funkcję, alarmuje nas on o tym, czy żyłka cofnęła się, w ten sposób jesteś informowany dokładnie o każdym ruchu żyłki. Odbiornik wyposażony jest również w dodatkową diodę, która świeci przez 10 sekund po 3 ruchach rolki w którymkolwiek z nadajników, daje wystarczająco światła i czasu, aby w ciemności znaleźć latarkę czy buty. Trzy przyciski z przodu odbiornika pierwszy z nich oznaczony literą V zmienia cyklicznie głośność odbiornika, drugi z literką M zmienia ton dźwięku, trzeci guzik, jak łatwo się domyślić włącza / wyłącza odbiornik. Dostrajanie odbiornika jest dziecinnie łatwe, u góry odbiornika znajduje się przycisk, który trzeba nacisnąć np. za pomocą igły dopóki kolor diody nie odpowiada kolorowi odbiornika, który w obecnej chwili programujemy, później należy już tylko przekręcić rolkę nadajnika, który chcemy zaprogramować. Jak już wspomnieliśmy odbiornik zasilany jest dwoma bateriami typu AAA (mały paluszek), dodatkowo wyposażony jest w czujnik zasilania, więc zostaniemy poinformowani o tym, kiedy nasze baterie będą już słabe.

 

 

 

Zestaw ten naprawdę posiada wiele funkcji za cenę, która nie będzie od nas wymagała abyśmy obrabowali bank, aby go zakupić. Osobne diody sygnalizujące cofnięcie się żyłki, większa dioda oświetlająca po 3 ruchach rolki to naprawdę funkcje, których brakuje w innych tego typu zestawach.

Produkty powiązane

Centrala Excellence Centrala Excellence

Cyfrowy odbiornik niezawodnie współpracujący z sygnalizatorami Excellence.
Zasięg do 100m. Możliwość zaprogramowania czterech sygnalizatorów (cztery kolory diod)

Cena: 211,50 zł

Centrala Prestige Centrala Prestige

Centrala PRESTIGE to nowoczesny odbiornik cyfrowy niezawodnie współpracujący z sygnalizatorami z serii PRESTIGE. Zasięg do 200m.

Cena: 300,00 zł

Komplet sygnalizatorów z centralą Magic Komplet sygnalizatorów z centralą Magic

Zestaw Magic składa się z trzech sygnalizatorów i centrali. Maksymalny zasięg zestawu wynosi od 100 do 150m. Sygnalizator posiada: wejście do swingera.

Cena: 878,50 zł


Prologic Swinger Magneto Swing Indicator Czerwony Prologic Swinger Magneto Swing Indicator Czerwony

Najnowsza technologia w dziedzinie sygnalizacji brań. Naciąg zwalniacza linki może być płynnie regulowany w sposób dokładnie odpowiadający danym warunkom...

Cena: 55,00 zł

Prologic Swinger Magneto Swing Indicator Niebieski Prologic Swinger Magneto Swing Indicator Niebieski

Najnowsza technologia w dziedzinie sygnalizacji brań. Naciąg zwalniacza linki może być płynnie regulowany w sposób dokładnie odpowiadający danym warunkom...

Cena: 55,00 zł

Prologic Swinger Magneto Swing Indicator Żółty Prologic Swinger Magneto Swing Indicator Żółty

Najnowsza technologia w dziedzinie sygnalizacji brań. Naciąg zwalniacza linki może być płynnie regulowany w sposób dokładnie odpowiadający danym warunkom...

Cena: 55,00 zł

Prologic Swinger QR Black Night Prologic Swinger QR Black Night

Wyjątkowe sygnalizatory SWINGER z mikro regulacją podtrzymywanej żyłki oraz opatentowanym systemem szybkiego montażu. 

Cena: 50,00 zł


Pudełko na sygnalizatory Excellence duże Pudełko na sygnalizatory Excellence duże

Bardzo wygodne walizki na sygnalizatory i centralę. Wykonane z mocnego tworzywa i wyścielone trwałą pianką z wyciętymi konturami na sygnalizatory i centralę. Doskonale chronią i są odporne na wstrząsy. Posiadają podwójne zamknięcie i wygodną rączkę.

Cena: 30,00 zł

Pudełko na sygnalizatory Excellence małe Pudełko na sygnalizatory Excellence małe

Bardzo wygodne walizki na sygnalizatory i centralę. Wykonane z mocnego tworzywa i wyścielone trwałą pianką z wyciętymi konturami na sygnalizatory i centralę. Doskonale chronią i są odporne na wstrząsy. Posiadają podwójne zamknięcie i wygodną rączkę.

Cena: 30,00 zł

Pudełko na sygnalizatory Prestige duże Pudełko na sygnalizatory Prestige duże

Bardzo wygodne walizki na sygnalizatory i centralę. Wykonane z mocnego tworzywa i wyścielone trwałą pianką z wyciętymi konturami na sygnalizatory i centralę...

Cena: 40,00 zł

Pudełko na sygnalizatory Prestige małe Pudełko na sygnalizatory Prestige małe

Bardzo wygodne walizki na sygnalizatory i centralę. Wykonane z mocnego tworzywa i wyścielone trwałą pianką z wyciętymi konturami na sygnalizatory i centralę...

Cena: 22,50 zł

Ron Thompson Sygnalizator Elektroniczny Ron Thompson Sygnalizator Elektroniczny
Cena: 30,00 zł

Swinger Expert Swinger Expert

Nowoczesny sygnalizator z iluminacją w czterech kolorach diod - zieloną, niebieską, czerwoną i żółtą. Wyposażony w klips dociskowy ze stali nierdzewnej z precyzyjną regulacją.

Cena: 32,50 zł

Swinger Magic Swinger Magic

Topowy swinger MAGIC niezawodnie współpracuje z elektronicznymi sygnalizatorami Prestige, Excellence i Ultra. Podłączone za pomocą wtyczki (jack)...

Cena: 50,50 zł

Swinger Progress Swinger Progress

Sygnalizator nowej generacji wyposażony w czujnik zmierzchowy - zaczyna świecić po zapadnięciu zmroku. 
Posiada klips ze stali nierdzewnej w płynnej regulacji docisku z kontrą zabezpieczającą...

Cena: 38,00 zł

Swinger Select Swinger Select
Cena: 16,50 zł

Swinger Ultra Swinger Ultra
Cena: 16,00 zł


Sygnalizator Excellence Sygnalizator Excellence

Magnetyczna rolka przesuwu żyłki. Wymienne czterokolorowe nakładki na diodę sygnalizacyjną. Podświetlanie nocne.
Ostrzeżenie o zużyciu baterii.

Cena: 196,50 zł

Sygnalizator Prestige Sygnalizator Prestige

W sygnalizatorze PRESTIGE zastosowano zaawansowaną wielofunkcyjną technologię cyfrową. 
Nadajnik radiowy o zasięgu 200m. 
Rolling Code System DTX-RC umożliwia zaprogramowanie czterech sygnalizatorów do centrali.

Cena: 260,00 zł

Sygnalizator Ron Thompson Ontario Alarm 3+1 Sygnalizator Ron Thompson Ontario Alarm 3+1

Idealny dla zaawansowanego karpiarza jak i dla dopiero uczących się wędkarzy. Nowe Ron Thompson Zestawy Ontario są dostępne w dwóch wariantach 3+1 oraz 4+1

Cena: 350,00 zł

Sygnalizator Ultra Sygnalizator Ultra

Sygnalizator ULTRA to niezawodny czujnik brań wyposażony w magnetyczną rolkę przesuwu żyłki. 
Posiada diodę sygnału brania święcącą na czerwono i podświetlenie nocne (dioda zielona). Pokrętła siły głosu i regulacji tonu. 
Gniazdo do wtyczki (jack) pozwala na podłączenie do sygnalizatora mechanicznego z iluminacją. Mocowanie do podpórki ze 

Cena: 50,00 zł

Videotronic VRC 2+1 Videotronic VRC 2+1

Nowoczesny, o eleganckim wyglądzie zestaw elektroniczny sygnalizator brań Videotronic Nova wytwarzany jest w oparciu o najnowsze technologie stosowane w urządzeniach tego typu produkowanych na świ

Cena: 220,00 zł


Ron Thompson Sygnalizator Elektroniczny CamoU Ron Thompson Sygnalizator Elektroniczny CamoU
Cena: 30,00 zł

Centralka Deluxe Videotronic 4x Centralka Deluxe Videotronic 4x

Centralka Deluxe Videotronic

 współpracująca z większością sygnalizatorów mających wyjście na centralkę! W skład zestawuwchodzi centralkę, pilot, 4 kable i antenkę!Może współpracować z 4 sygnalizatorami!Bardzo dobry zasięg do 300m!!!W pełni wodo i mrozo odporny.

Cena: 120,00 zł

Sygnalizator z Centralką Prologic Unit Alarms LED 4+1 Sygnalizator z Centralką Prologic Unit Alarms LED 4+1

Sygnalizator z Centralką Prologic Unit Alarms LED 4+1

 

Zdalne czujniki brań stają się standardem dla większości wędkarzy w dzisiejszych czasach, lecz niestety zdecydowana większość z nich jest poza finansowym zasięgiem przeciętnego wędkarza przy cenach sięgających nawet 500zł za każdy z czujników plus kolejne 500zł za odbiornik. Biorąc te czynniki pod uwagę firma Prologic podjęła wyzwanie, aby stworzyć zestaw bogaty we wszystkie funkcje, ale który będzie kosztował mniej niż podobny zestaw innego producenta.

Cena: 925,00 zł

PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto ŻÓŁTY PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto ŻÓŁTY

PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto ŻÓŁTY

45735

Cena: 45,00 zł

PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto NIEBIESKI PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto NIEBIESKI

PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto Niebieski

45734

 

Cena: 45,00 zł

PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto CZERWONY PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto CZERWONY

PROLOGIC Hanger Swinger QR Magneto CZERWONY

45733

Cena: 45,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 7g 7cm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 7g 7cm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 7g 7cm POMARAŃCZOWY

S0-HBA

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 7g 7cm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 7g 7cm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 7g 7cm ZIELONY

S0-DBA

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 5g 30 mm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 5g 30 mm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 5g 30 mm POMARAŃCZOWY

SI-HOA

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 5g 30 mm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 5g 30 mm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 5g 30 mm ZIELONY

SI-DOA

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 7,5g 35 mm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 7,5g 35 mm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 7,5g 35 mm POMARAŃCZOWY

SI-HPC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 7,5g 35 mm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 7,5g 35 mm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY GRAND 7,5g 35 mm ZIELONY

SI-DPC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY  2,5g 6 cm SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY 2,5g 6 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY  2,5g 6 cm

SA-Z9A

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY  3,5g 7 cm SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY 3,5g 7 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY  3,5g 7 cm

SA-ZBB

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY  5g 8 cm SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY 5g 8 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY MALOWANY  5g 8 cm

SA-ZDC

Cena: 2,00 zł

Sygnalizator BLACK CAT Sygnalizator BLACK CAT

Sygnalizator BLACK CAT 

6801001

Cena: 175,00 zł

Zestaw sygnalizatorów BLACK CAT 2 + 1 Zestaw sygnalizatorów BLACK CAT 2 + 1

Zestaw sygnalizatorów BLACK CAT 2 + 1 

6801999

Cena: 530,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 7,5g 35 mm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 7,5g 35 mm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 7,5g 35 mm POMARAŃCZOWY

SJ-HPC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 7,5g 35 mm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 7,5g 35 mm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 7,5g 35 mm ZIELONY

SJ-DPC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 3g 5,5 cm SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 3g 5,5 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 3g 5,5 cm

CB-Z8A

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 4g 6,5 cm SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 4g 6,5 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 4g 6,5 cm

SB-ZAB

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 5,5g 7,5 cm SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 5,5g 7,5 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY MALOWANY 5,5g 7,5 cm

SB-ZCC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 2,5g 6 cm SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 2,5g 6 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 2,5g 6 cm

SA-Y9A

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 3,5g 7 cm SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 3,5g 7 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 3,5g 7 cm

SA-YBB

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 5g 8 cm SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 5g 8 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY 5g 8 cm

SA-YDC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 10,5g 8cm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 10,5g 8cm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 10,5g 8cm POMARAŃCZOWY

S0-HDC

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 10,5g 8cm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 10,5g 8cm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ ZWYKŁY DO ŚWIETLIKA 10,5g 8cm ZIELONY

S0-DDC

Cena: 2,50 zł

Sygnalizator Force Sygnalizator Force

Sygnalizator Force

79029

Cena: 47,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 13,5g 25cm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 13,5g 25cm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 13,5g 25cm ZIELONY

SQ-DNC

Cena: 4,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 9g 16cm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 9g 16cm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 9g 16cm POMARAŃCZOWY

SQ-HJA

Cena: 4,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 9g 16cm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 9g 16cm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY DO ŚWIETLIKA 9g 16cm ZIELONY

SQ-DJA

Cena: 4,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 4,5g 16cm SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 4,5g 16cm

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 4,5g 16cm

SC-ZJA

Cena: 3,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 5,5g 16cm SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 5,5g 16cm

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 5,5g 16cm

SC-ZJB

Cena: 3,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 5,5g 25cm SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 5,5g 25cm

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 5,5g 25cm

SC-ZNA

Cena: 3,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 6,6g 25cm SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 6,6g 25cm

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 6,6g 25cm

SC-ZNB

Cena: 3,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 7g 16cm SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 7g 16cm

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 7g 16cm

SC-ZJC

Cena: 3,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 8g 25cm SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 8g 25cm

SYGNALIZATOR BRAŃ POWIESZANY MALOWANY 8g 25cm

SC-ZNC

Cena: 3,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 3g 5,5 cm SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 3g 5,5 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 3g 5,5 cm

SB-Y8A

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 4g 6,5 cm SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 4g 6,5 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 4g 6,5 cm

SB-YAB

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 5,5g 7,5 cm SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 5,5g 7,5 cm

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY 5,5g 7,5 cm

SB-YCC

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 11g 7,5 cm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 11g 7,5 cm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 11g 7,5 cm POMARAŃCZOWY

SP-HCC

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 11g 7,5 cm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 11g 7,5 cm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 11g 7,5 cm ZIELONY

SP-DCC

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 7,5g 6,5 cm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 7,5g 6,5 cm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 7,5g 6,5 cm POMARAŃCZOWY

SP-HAA

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 7,5g 6,5 cm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 7,5g 6,5 cm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY DO ŚWIETLIKA 7,5g 6,5 cm ZIELONY

SP-DAA

Cena: 2,50 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 5g 30 mm POMARAŃCZOWY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 5g 30 mm POMARAŃCZOWY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 5g 30 mm POMARAŃCZOWY

SJ-HOA

Cena: 2,00 zł

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 5g 30 mm ZIELONY SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 5g 30 mm ZIELONY

SYGNALIZATOR BRAŃ SAMOWYPINAJĄCY GRAND 5g 30 mm ZIELONY

SJ-DOA

Cena: 2,00 zł

Sygnalizator CARP Smart Jaxon AJ-SYX005 Sygnalizator CARP Smart Jaxon AJ-SYX005

Sygnalizator CARP Smart Jaxon

AJ-SYX005

Cena: 28,00 zł

Sygnalizator Wędkarski z Łańcuskiem Fluo  POMARAŃCZOWY Sygnalizator Wędkarski z Łańcuskiem Fluo POMARAŃCZOWY

Sygnalizator Wędkarski z Łańcuskiem Fluo 

22101

Cena: 45,00 zł

Szybkozłączka Prologic Szybkozłączka Prologic

Szybkozłączka Prologic

Szybkozłączka umożliwia szybki montaż siatek, podpórek pod wędki, sygnalizatorów brań. Pozwala na bardzo szybki montaż i demontaż w/w.

Cena: 18,00 zł

Świetlik Proszkowy 30 x 23 mm op/2szt Świetlik Proszkowy 30 x 23 mm op/2szt

Świetlik Proszkowy 3.0 x 23 mm op/2szt

IAIP01-3.0

Cena: 1,50 zł

Świetlik Proszkowy 40 x 39 mm op/2szt Świetlik Proszkowy 40 x 39 mm op/2szt

Świetlik Proszkowy 4.0 x 39 mm op/2szt

IAIP01-4.0

Cena: 1,50 zł

Rura Zanętowa Ultra 100 x 26 cm Rura Zanętowa Ultra 100 x 26 cm

Rura zanętowa, przeznaczona do nęcenia na duże odległości. 
Prosty odcinek rury pomaga  w czasie wymachu nabrać dużej prędkości kulce, znajdującej się w jej wnętrzu i wyrzucić ją z dużą 

Cena: 44,50 zł

Rura Zanętowa Węglowa – Expert 90 cm Rura Zanętowa Węglowa – Expert 90 cm

Nowa generacja rur zanętowych Expert i Turbo to przełom w zanęcaniu. Innowacyjne rozwiązanie kształtu rury stopniowo rozszerzającej się ku górze umożliwia nęcenie kulkami proteinowymi we wszystkich stosowanych rozmiarach oraz pelletów i ziaren.

Cena: 120,00 zł

Rzepy neoprenowe Traper Rzepy neoprenowe Traper

Rzepy neoprenowe Traper

Opaski neoprenowe z rzepami do ściskania elementów wędki. Dwie sztuki w komplecie.

Cena: 22,00 zł

Siatka do ważenia ryb 120x70 cm Siatka do ważenia ryb 120x70 cm

Siatki do przetrzymywania i ważenia złowionych ryb. Wykonane z bardzo miękkiego dakronu, który nie absorbuje zapachu i nie niszczy śluzu chroniącego rybę. Siatki do ważenia ryb wzmocnione są parcianymi pasami oraz wyposażone są w solidne zamki.

Cena: 72,00 zł

Siatka do ważenia ryb Expert 120x60 cm Siatka do ważenia ryb Expert 120x60 cm

Siatki do przetrzymywania i ważenia złowionych ryb. Wykonane z bardzo miękkiego dakronu, który nie absorbuje zapachu i nie niszczy śluzu chroniącego rybę. Siatki do ważenia ryb wzmocnione są parcianymi pasami oraz wyposażone są w solidne zamki.

Cena: 90,00 zł

Siatka Excellence 120x90 cm Siatka Excellence 120x90 cm

Siatki do przetrzymywania i ważenia złowionych ryb. Wykonane z bardzo miękkiego dakronu, który nie absorbuje zapachu i nie niszczy śluzu chroniącego rybę. Siatki do ważenia ryb wzmocnione są parcianymi pasami oraz wyposażone są w solidne zamki.

Cena: 55,00 zł

Siatka Magic 120x90 cm Siatka Magic 120x90 cm

Siatki do przetrzymywania i ważenia złowionych ryb. Wykonane z bardzo miękkiego dakronu, który nie absorbuje zapachu i nie niszczy śluzu chroniącego rybę. Siatki do ważenia ryb wzmocnione są parcianymi pasami oraz wyposażone są w solidne zamki.

Cena: 60,00 zł

Siatka Rozpuszczalna Szeroka- 44 mm x 5 m Siatka Rozpuszczalna Szeroka- 44 mm x 5 m
Cena: 38,50 zł

Siatka Rozpuszczalna Szeroka-Zestaw 44 mm x 5 m Siatka Rozpuszczalna Szeroka-Zestaw 44 mm x 5 m
Cena: 49,00 zł

Siatka Rozpuszczalna Wąska- 23 mm x 5 m Siatka Rozpuszczalna Wąska- 23 mm x 5 m
Cena: 37,00 zł

Siatka Rozpuszczalna Wąska-Zestaw 23 mm x 5 m Siatka Rozpuszczalna Wąska-Zestaw 23 mm x 5 m
Cena: 46,00 zł

SPOMB LARGE SPOMB LARGE

Spomb jest to nic innego jak młodszy brat popularnej rakiety zanętowej.
Z rakietą zanętową łączą go jednie dwie rzeczy a mianowicie umieszczanie go w łowisku...

Cena: 80,00 zł

Stabilizator wędziska Stabilizator wędziska

Stabilizator wędziska

Zapobiega wciągnięciu wędki do wody przy gwałtownym braniu a także przed zrzuceniem wędziska ze statywu przy silnym wietrze.

Cena: 30,00 zł

SYGNALIZATOR PROLOGIC SMW BITE ALARM RED 47292 SYGNALIZATOR PROLOGIC SMW BITE ALARM RED 47292

SYGNALIZATOR PROLOGIC SMW BITE ALARM RED

47292

Cena: 130,00 zł

Sztyca Expert 42" 180 cm 106x106 Sztyca Expert 42" 180 cm 106x106

Dwuczęściowe podbieraki Expert zostały wykonane z najwyższej jakości wysokomodułowych włókien węglowych dodatkowo wzmocnionych matą węglową odporną na uderzenia....

Cena: 121,50 zł

Sztyca Expert 46" 180 cm 115x115 Sztyca Expert 46" 180 cm 115x115

Dwuczęściowe podbieraki Expert zostały wykonane z najwyższej jakości wysokomodułowych włókien węglowych dodatkowo wzmocnionych matą węglową odporną na uderzenia....

Cena: 121,50 zł

Sztyca Expert 50" 180 cm 125x125 Sztyca Expert 50" 180 cm 125x125

Dwuczęściowe podbieraki Expert zostały wykonane z najwyższej jakości wysokomodułowych włókien węglowych dodatkowo wzmocnionych matą węglową odporną na uderzenia....

Cena: 121,50 zł

Szybkozłączka Expert Szybkozłączka Expert

.Niezwykle przydatny przyrząd, służący do mocowania akcesoriów wędkarskich. Szybkozłączki są najczęściej używane do montażu sygnalizatorów elektronicznych....

Cena: 10,00 zł

Szybkozłączka Prologic 3szt Szybkozłączka Prologic 3szt

Szybkozłączka Prologic 3szt

Cena: 47,00 zł

Taśma Rozpuszczalna 38 u 10 mm x 20 m Taśma Rozpuszczalna 38 u 10 mm x 20 m
Cena: 10,50 zł

Taśma Rozpuszczalna 38 u 5 mm x 20 m 2 szt. Taśma Rozpuszczalna 38 u 5 mm x 20 m 2 szt.
Cena: 15,50 zł

Termos Traper 1000 ml Termos Traper 1000 ml

Termos wędkarski ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml. Dwuwarstwowa konstrukcja metalowa sprawia, że termos jest nietłukący oraz doskonale sprawdza się w przechowywaniu zarówno gorących, jak i zimnych napojów.

Cena: 35,00 zł

Termos Traper 500 ml Termos Traper 500 ml

Termos wędkarski ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml. Dwuwarstwowa konstrukcja metalowa sprawia, że termos jest nietłukący oraz doskonale sprawdza się w przechowywaniu zarówno gorących, jak i zimnych napojów.

Cena: 22,00 zł

Tłok do Worków Rozpuszczalnych Tłok do Worków Rozpuszczalnych
Cena: 7,50 zł

Traper stabilizator haczyka kolor brązowy Traper stabilizator haczyka kolor brązowy

Traper stabilizator haczyka kolor brązowy

84098

Cena: 9,00 zł

Traper stabilizator haczyka kolor zielony Traper stabilizator haczyka kolor zielony

Traper stabilizator haczyka

84099

Cena: 9,00 zł

Tripod Progress Tripod Progress

Progress to statyw nowej generacji - bardzo solidny trójnóg z nierdzewnymi zaciskami regulacji wysokości. 
Ostre zakończenia trójnogu to stabilność na każdym gruncie. 

Cena: 567,00 zł

Tripod Ultra Tripod Ultra

Nieco mniejszy od innych statywów, lecz nie ustępujący jakością wykonania i stabilnością. Solidny trójnóg z głowicą o pełnym zakresie  regulacji i poziomicą pomocna przy nierównościach terenu.

Cena: 520,00 zł

Worek Rozpuszczalny 10x15 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny 10x15 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 8,50 zł

Worek Rozpuszczalny 7x20 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny 7x20 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 8,50 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 10x12,5 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 10x12,5 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 15,00 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 10x18 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 10x18 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 18,00 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 5,5x14 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 5,5x14 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 15,00 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 6,5x19 cm cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 6,5x19 cm cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 16,50 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 7x10 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 7x10 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 15,00 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 7x20 cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 7x20 cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 15,00 zł

Worek Rozpuszczalny z Nitką 8x16 cm cm 10 szt. Worek Rozpuszczalny z Nitką 8x16 cm cm 10 szt.

W dziale PVA znalazły się worki, rękawy, nici i taśmy elementy niezbędne do precyzyjnego i punktowego zanęcania łowiska. Dzięki workom rozpuszczalnym..

Cena: 17,00 zł

Wyciskarka do ciasta 5x39 cm Wyciskarka do ciasta 5x39 cm

Mechanizm wyciskarki wykonany jest z metalu, co daje gwarancje trwałości. 
Korpus, to aluminiowy walec, z grubo zwojowym gwintem, ułatwiającym odkręcanie pierścienia do wykładania ciasta.

Cena: 95,00 zł

Zestaw Stoperów Prologic 24 sztuk Zestaw Stoperów Prologic 24 sztuk

Seria unikalnie wysyelekcjonowanych akcesoriów karpiowych wyprodukowanych z najlepszych materiałów. W zestawach akcesoriów "ostatniego metra" możesz znaleźć wszystko czego potrzebujesz do łowienia w różnych rodzajach wód.

Cena: 10,00 zł

Zestaw Sztućców Zestaw Sztućców

Składane sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej. Wygodne rączki zrobione są z bardzo mocnego tworzywa. Wszystkie akcesoria biwakowe posiadają pokrowiec w komplecie.

Cena: 20,00 zł

Zestaw Sztućców Składanych Traper Zestaw Sztućców Składanych Traper

Składane sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej. Wygodne rączki zrobione są z bardzo mocnego tworzywa. Wszystkie akcesoria biwakowe posiadają pokrowiec w komplecie.

Cena: 24,99 zł

Zwijadełko na Przypony duże Zwijadełko na Przypony duże
Cena: 18,00 zł

Zwijadełko na Przypony małe Zwijadełko na Przypony małe
Cena: 16,00 zł

Ciężarek Back Lead Camou brązowy 43gr 1 op/3szt Ciężarek Back Lead Camou brązowy 43gr 1 op/3szt

Ciężarek Back Lead Camou brązowy 43gr 1 op/3szt

72243

Cena: 25,00 zł

Rod Pod Select Rod Pod Select

Bardzo lekki, a jednocześnie stabilny Rod Pod Select, wykonany z aluminium pokrytego trwałą emalią w kolorze oliwkowym. 
Podwójna profilowana rama, z regulacją długości.

Cena: 365,00 zł

Rura Zanętowa Kompozyt-Turbo 90 cm Rura Zanętowa Kompozyt-Turbo 90 cm

Nowa generacja rur zanętowych Expert i Turbo to przełom w zanęcaniu. Innowacyjne rozwiązanie kształtu rury stopniowo rozszerzającej się ku górze umożliwia nęcenie kulkami proteinowymi we wszystkich stosowanych rozmiarach oraz pelletów i ziaren.

Cena: 62,00 zł

Rura Zanętowa Magic100 x 20 cm Rura Zanętowa Magic100 x 20 cm

Rura zanętowa, przeznaczona do nęcenia na duże odległości. 
Prosty odcinek rury pomaga  w czasie wymachu nabrać dużej prędkości kulce, znajdującej się w jej wnętrzu i wyrzucić ją z dużą 

Cena: 40,00 zł

Rura Zanętowa Magic100 x 24 cm Rura Zanętowa Magic100 x 24 cm

Rura zanętowa, przeznaczona do nęcenia na duże odległości. 
Prosty odcinek rury pomaga  w czasie wymachu nabrać dużej prędkości kulce, znajdującej się w jej wnętrzu i wyrzucić ją z dużą 

Cena: 50,00 zł

Rura Zanętowa Ultra 100 x 22 cm Rura Zanętowa Ultra 100 x 22 cm

Rura zanętowa, przeznaczona do nęcenia na duże odległości. 
Prosty odcinek rury pomaga  w czasie wymachu nabrać dużej prędkości kulce, znajdującej się w jej wnętrzu i wyrzucić ją z dużą 

Cena: 41,50 zł

Wkręt do przynęt transparentny 20 szt Wkręt do przynęt transparentny 20 szt

Wkręt do przynęt transparentny20 szt

72254

Cena: 12,00 zł

Wkręt do przynęt z uszkiem 15 szt Wkręt do przynęt z uszkiem 15 szt

Wkręt do przynęt z uszkiem 15 szt 

72249

Cena: 22,00 zł

Wkręt do przynęt żółty 20 szt Wkręt do przynęt żółty 20 szt

Wkręt do przynęt żółty 20 szt

72251

Cena: 12,00 zł

Koncówka amortyzująca - brązowa  1op / 5 szt Koncówka amortyzująca - brązowa 1op / 5 szt

Koncówka amortyzująca - zielona 1op / 5 szt 

72240

Cena: 7,00 zł

Rod Pod Magic Rod Pod Magic

Konstrukcja Rod Poda Magic, to bardzo lekkie profilowane aluminium.
Uchwyty do sygnalizatorów i podpórek dolnika wykonane są z mosiądzu i posiadają kontrę. Perfekcyjne działające zaciski 

Cena: 340,00 zł

PIANKA WYPORNOŚCIOWA POP-UP TABLICZKA 60x60x5MM 5SZT PIANKA WYPORNOŚCIOWA POP-UP TABLICZKA 60x60x5MM 5SZT

PIANKA WYPORNOŚCIOWA POP-UP TABLICZKA 60x60x5MM 5SZT

AC-357906A

Cena: 6,00 zł

Opinions about the product (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »


Zaloguj się

POMOCNIK WĘDKARZA

Kontakt

sklep.robtar@o2.pl


Obsługa Klienta


14 692 60 04

Pn-Pt

(w godz. 9.00 - 18.00)

 

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasz Kanał na YouTube

Receptury Zanęt

Nasi przyjaciele

 

Maver-Polska

Adam Kruk

 

http://www.maver-polska.pl/

 

BARBARA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NAD JEZIOREM ROŻNOWSKIM

BARBARA

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NAD JEZIOREM ROŻNOWSKIM

http://www.barbara-grodek.pl/

 

CZORT - Baza Wędkarska Czorsztyn

http://czort.eu/

 


 

 

 

Naprawa sprzętu

Nasza firma specjalizuje się również w  profesjonalnym wykonywaniu serwisu sprzętu wędkarskiego.

Serwis nasz obejmuje ale nie jest ograniczony do napraw takich jak:

Wszelkie naprawy wędek

• Dorabianie brakujących elementów

• Klejenie wędzisk węglowych

• Klejenie elementów wędek nasadowych (tyczek)

• Dopasowywanie i wymiana przelotek

• Naprawa uszkodzonych kołowrotków

• Konserwacja kołowrotków

 

Oraz wszelkie inne naprawy wszelakiego innego sprzętu wędkarskiego.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl